Kontaktai   |   LT EN RU
Krovinių terminalas, UAB
Burių g. 17, LT-92276 Klaipėda, Lietuva
Įmonės kodas 163391047
PVM mokėtojo kodas LT 633910410
Valstybės įmonė Registrų centras

Tel.: +370 (46) 391095
Faksas: +370 (46) 391079
info@terminal.lt
www.terminal.lt

Ekologija ir sauga


Terminalas yra įtrauktas ne tik į Lietuvos valstybės, bet ir į Europos Sąjungos (ES) pavojingų objektų sąrašą, tad jo priežiūrą kontroliuoja tiek valstybės, tiek ES atstovai. Kontrolę nuolat vykdo ir pati bendrovė, ir tai daryti ją skatina terminalo savininkai.

Terminale imamasi visų įmanomų atsargumo priemonių, naudojamos naujausios apsaugos technologijos.

Terminalo apsauga
Terminalo perimetro apsaugą užtikrina UAB "Budrus sakalas". Į gamybinę teritoriją patenkama tik su magnetinėmis kortelėmis. Teritorija visą parą yra  stebima videokameromis. Net svečiams, einantiems į terminalo teritoriją, tenka palikti mobiliuosius telefonus.


Aplinkosauga
Aplinkosaugos priemonėms įdiegti bendrovėje skirta per 25 proc. projekto investicijų – daugiau kaip 30 mln. Lt.

Bendrovės įsigytas garų rekuperavimo įrenginys, kurio pajėgumas virš 2000m3 per valandą, yra didžiausias visose Baltijos valstybių naftos įmonėse. Jis skirtas apsaugoti orą nuo cheminės taršos ir kvapo.
Kad sumažinti naftos produktų garų patekimą į aplinką iškraunant geležinkelio cisternas, yra naudojami specialūs dangčiai-vožtuvai. Rezervuaruose yra sumontuoti "plaukiojantys" pontonai. Abi šios  įdiegtos priemonės įgalina sumažinti  naftos produktų garų patekimą į aplinką net iki 98% .  

Priešgaisrinė apsauga
Naftos ir chemijos produktų terminale yra įdiegta moderni automatinė gaisrų gesinimo sistema.© Krovinių terminalas, UAB 2007-2019.
Tinklapį administruoja:kestas@terminal.lt
Visos teisės saugomos
Sprendimai: ituostas.lt
Priežiūra: info@ituostas.lt
© IT Uostas